CENTRUM TÜP BEBEK MERKEZİ
Firma Adresi : Nenehatun Caddesi NO:59 GAZİOSMANPAŞA/ANKARA
Firma Telefon Numarası : 312 446 66 66
Firma Fax Numarası : 312 447 18 18
Firma E-Mail Adresi : info@centrumtupbebek.com
Firma Internet Adresi : www.centrumtupbebek.com
Vakfımız üyelerine ve bakmakla yükümlü oldukları aile bireylerine (eş,çocuk,anne ve baba) tüp bebek muayeneleri ve sağlık merkezi içinde yapılabilen laboratuar tahlilleri için, tüp bebek raporuna sahip hastalara %5 ,kapsam dışında kalan hastalarda %10 indirim imkanı ile hizmet sunulacaktır.

ÖZEL DOĞAL HAYAT SAĞLIK POLİKLİNİĞİ
Firma Adresi : Kızılcaşar Mah.Serpmeler No:350 Atılım Üni.Önü İncek/ANKARA
Firma Telefon Numarası : 312.460 00 10
Firma Fax Numarası : 312. 460 11 10
Firma E-Mail Adresi : info@dogalhayat.com.tr
Firma Internet Adresi : www.dogalhayat.com.tr

Vakfımız üyelerine ve aile bireylerine migren, varis, MS/nöropati gibi kas hastalıkları, eklem hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, göz hastalıkları, bel-boyun fıtıkları, tansiyon ve bağışıklık sistemine bağlı hemen hemen tüm kronik hastalıkların tedavisinde, tıbbi sülük tedavisi, ozon tedavisi, akupunktur, hacamat, bitkisel tedaviler, bio enerji ve hipnoz gibi sadece doğal tedavi metotları konusunda uzman doktor ve deneyimli sağlık personelleri ile yapılacak olan tedavileri kapsamaktadır. Ayrıca kırışıklık,akne, göz altı morlukları gibi cilt sorunlarında Somon DNA Aşısı, PRP,İadest,Planest ve Peeling gibi kozmetoloji uygulamarı da yapılmaktadır. Üyelerimize ve 1. derece aile bireylerine %20 indirimli hizmet sunulacaktır.

DOÇ.DR.DENİZ ULAŞ(KADIN HAST.DOĞ.VE TÜP BEBEK UZM.)
Firma Adresi : Kızılırmak Mah.1450.Sok.Ankara Ticaret Merkezi B Blok kat:1 No:4 Çukurambar/ANKARA
Firma Telefon Numarası : 0312 285 85 88/0533 248 4
Firma Fax Numarası :
Firma E-Mail Adresi : drdenizulas@yahoo.com
Firma Internet Adresi : www.drdenizulas.com

Vakfımız üyelerine ve aile bireylerine , Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç.Dr.Deniz ULAŞ tarafından muayene ve tüm işlemlerde(doğum hariç)%50 indirimli ve ayrıca gebelik boyu muayeneler,testler,doğum ve bebeğin ilk muayenesini kapsayan doğum paketinin 5.950,00TL’den ve çeşitli ödeme kolaylıkları ile hizmet sunulması işidir.